Naše služby

Zabýváme se zhotovením nových hrobů a jejich opravami, broušením a likvidací stávajících hrobů. Vyrábíme jednohroby, dvojhroby a urnové hroby včetně základu. Více než 15 let zkušeností, férové ceny, poctivá ruční práce a pozáruční servis z nás dělá jedno z nejvyhledávanějších kamenictví na opavsku. Děláme s prvotřídními žulovými materiály. Pracujeme nejčastěji s těmito druhy žuly: Tarn, Impala, Nero angola, Orion, Viscont white, Azul noche.

Samozřejmostí u každé zakázky je zaměření, doprava a montáž. Jsme schopni vyhovět široké škále Vaších požadavků. Působíme především na Opavsku. V Opavě máme výrobnu, kam se za námi můžete zastavit.

S citem a úctou postavíme Vaším milovaným důstojné místo k odpočinku. Můžete se na nás spolehnout. Zavolejte nám! Kdykoliv Vám kvalifikovaně poradíme.

Dále poskytujeme

 • broušení hrobů
  Máte hrob prorostlý mechy a lišejníky, které se nedaří odstranit? Přímo na místě, bez nutnosti rozebírání hrobu hrob vybrousíme a máte po problémech. Důkladným vybroušením a naimpregnováním hrobu bude snadno omyvatelný. Výhodou je, že díky renovaci výrazně prodloužíme i jeho životnost.
 • vyrovnání hrobů
  Pokud hrob sesedá, je nahnutý nebo se začíná jinak deformovat, můžeme Vám pomoci jeho vyrovnáním. Někdy je to možné i bez nutnosti zhotovení nového základu. Pod hrobem však musí být dostatečně kvalitní podloží, patky nebo původní základ.
 • nový základ hrobu
  Nový betonový základ doporučujeme v případě, že je hrob po pohřbu, ve svahu nebo na místě nestabilního podloží.
 • kompletní rekonstrukce hrobu
  Na základě našich zkušeností Vám můžeme odhadnout stáří a stav hrobu. Poté navrhneme nejvhodnější řešení a naceníme rekonstrukci.
 • spojování obrub
  Obruby, kreré se tlakem zeminy rozestoupily umíme znovu spojit.
 • likvidace stávajících hrobů
 • pískování a sekání písma
 • zlacení, stříbření, barvení a obnova písma
 • vyrábíme i luxusní žulové pracovní desky na kuchyňské linky
  Žulové desky jsou opravdu odolné - můžete na nich klidně klepat i řízky nebo krájet nožem. Díky jejich odolnosti a luxusnímu vzhledu jsou vyhledávaným doplňkem projektantů a bytových designérů.

Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Pokud se stane, že by se něco někdy pokazilo, tak se k tomu vždy stavíme čelem.

Jako jedni z mála kameníků na Opavsku používáme grafický program HeadstoneDesigner. Díky tomuto programu můžete vidět pomník i písmo ještě před jeho zhotovením. Nebo si můžete navrhnout design vlastní.